Pytania – pozycjonowanie

Prezentujemy najczęściej zadawane pytania dotyczące całego procesu pozycjonowania realizowanego przez Rabanet.

1.Jak długo trwa umowa na pozycjonowanie ?

Umowa pozycjonowania stron www podpisywana jest na czas określony tj 12 miesięcy.  Odstępstwo od tej reguły może nastąpić w sytuacji, gdy Klient proponuje inną formę rozliczania za naszą pracę.

2. Kiedy płacę za pozycjonowanie?

Przyjęliśmy najczęściej stosowany model rozliczania za pozycjonowanie czyli płatność za efekt. Pieniądze pobierane są dopiero gdy strona internetowa Klienta osiągnie zdeklarowany w umowie przedział pozycji. Zwykle jest to tzw TOP 10.  Zakładamy 2 modele wyceny słów kluczowych:

a) Opłata miesięczna ( W tym przypadku wyceniany jest miesięczny koszt każdej frazy a Klient otrzymuje 3 raporty , średnia pozycja wyciągnięta z  3 raportów jest podstawą do wystawienia faktury Vat)

b) Opłata za dzień ( W tym przypadku wyceniany jest dzienny koszt utrzymania danego słowa w TOP 10 a Klient ma dostęp do panelu monitoringu pozycji swoich słów kluczowych, i każdego dnia jest informowany o aktualnej pozycji strony www i kosztach z tym związanych. Na koniec miesiąca wystawiana jest faktura sumująca koszty.

3. Czy mogę płacić tylko za pierwszą pozycję w wyszukiwarce?

Niestety nie. Opłaty pobieramy od wejścia strony do TOP 10 czyli na pierwszą stronę listy wyników wyszukiwania. Stosowane przez nas przedziały opłat to:

  • 1
  • 2-5
  • 6-10

 4. Czym jest zasada poufności w pozycjonowaniu?

Zasada poufności obowiązuje zarówno Klienta jak i firmę czyli nas. Jesteście Państwo na bieżąco informowani o naszych poczynaniach związanych z pozycjonowaniem. Informacje, które Wam przekazujemy stanowią wiedzę, którą zdobywaliśmy przez  cały okres działalności firmy. Informowanie  innych firm lub osób o tych działaniach ma w rezultacie negatywny wpływ na pozycję Waszej witryny i nasze metody pozycjonowania.

5. Czy wasze działania są (pozycjonowanie ) jest bezpieczne

Nie stosujemy metod , które są niezgodne z prawem lub wytycznymi wyszukiwarek. Żaden z naszych Klientów nie został ukarany przez wyszukiwarki wykluczeniem z indeksów